7 maja 2013

Oświadczyny – po królewsku. Jak się oświadczyć? O czym należy pamiętać. Zaręczyny na 102.

W zeszłym tygodniu napotkałam na program telewizyjny, emitowany na niemieckim kanale RTL. 

Program o nazwie Traum Hochzeit (niem. Ślub Marzeń). Najpierw w skrócie chciałabym opowiedzieć o czym jest ten program. 

Jak sama nazwa wskazuje, o ślubach.

Do programu zgłaszają się pary, które chcą wsiąść ślub na oczach milionów widzów. Kiedy się dostaną, prowadzący zgłaszają się do nich i omawiają oświadczyny, które też będą emitowane na wizji. Kolejnym etapem programu są poszczególne gry. Po kilku grach, odpada jedna para i następuje wielki finał – gigantyczna piramida ułożona z kieliszków z szampanem. Uczestnicy muszą wyciągać kieliszek za kieliszek tak aby nie zbić największego, który stoi na czubku. Ta para, której kieliszek upadnie musi się pożegnać z programem, a ostatnia para będzie brała ślub w programie. Tyle w skrócie, a teraz chciałabym przejść konkretnie do odcinka, który ja oglądałam.
Pierwsze oświadczyny:

Para dwóch tancerzy, tutaj mężczyzna oświadczył się kobiecie. Wszyscy świadkowie wiedzieli co się dzieje, natomiast ONA nie podejrzewała nic. Oświadczyny polegały na grupowym tańcu typu flash mob i po kilku minutach pojawił się ON i przy wszystkich wypowiedział, te trzy magiczne słowa: „Wyjdziesz za mnie?”.Drugie oświadczyny:

Tutaj to kobieta oświadczyła się mężczyźnie. 
Jako stewardesa zrobiła to w pracy. ON nieświadomy niczego, poleciał ze swoim kolegą w podróż. Po kilku minutach, w głośnikach usłyszał drżący głos swojej partnerki i po chwili wyszła, zapłakana i z wielką radością usłyszała „TAK!” na zadane pytanie.Trzecie oświadczyny:

Para za oszczędności poleciała na swoje pierwsze wakacje na Majorkę. Z tym też związane były oświadczyny. Tutaj mężczyzna oświadczył się kobiecie. Kobieta została wkręcona w tajemniczy weekend na Majorce, który wygrała w konkursie. Nieświadoma niczego zobaczyła reportaż w telewizji o parze (o tych samych imionach), która opowiadała swoją miłosną historię, która tak naprawdę była JEJ historią. Po chwili została zaprowadzona przez prowadzącą programu na plażę, gdzie czekał na nią jej wybranek. 
Pod upalnym słońcem, w pięknym namiocie reklamowym w kolorze chabrowym stał i wyczekiwał na swoją ukochaną. 
Obok namiotu stały dwa balony reklamowe z nadrukiem:

Will You 
Marry Me?


Gry:

Miały na celu pokazać zwinność partnerów, wzajemną znajomość jeśli chodzi o gusta, wyznanie miłości oraz odpowiadanie na pytania na wysokości 50m.


Ślub:

Do studia zaproszeni zostali najbliższa rodzina oraz znajomi. 
On w pięknym garniturze, ona w przepięknej, białej sukience – marzenie:)Nagrody:

Pierwsza para, która odpadła otrzymała bon na wycieczkę o wartości: 3 000 Euro. 
Druga para, która odpadła otrzymała dwutygodniowy rejs na ekskluzywnym statku. 
Para, która wygrała otrzymała 20 000 Euro w gotówce oraz nowy samochód Citroen z silnikiem hybrydowym. Program przepiękny, w szczególności dla Pań z pierścionkiem na palcu:)
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥

 

Template by Suck my Lolly