13 maja 2013

A teraz przychodzi czas na wybór alkoholu... Jaka wódka na wesele? Jakie wino? Czy zamówić barmana?Jedna z najtrudniejszych decyzji jaką musimy podjąć. Jaki alkohol będzie serwowany na naszym weselu? 
Chcielibyśmy na stołach postawić wódkę weselną, a oprócz tego zrobić również barek.

Niestety nadal zastanawiamy się nad wyborem wódki. Nie pijemy jej, dlatego nie wiemy jaka jest dobra. Sonia, czytelniczka mojego bloga, poleciła mi ciekawy sposób by dowiedzieć się jaką wódkę zaserwować.  Mianowicie spytać gości przy rozdawaniu zaproszeń, jaką wódkę preferują. Wydaje mi się to bardzo fajnym pomysłem.  Będziemy się stopniowo robić zapasy – by nie było potrzeby wydania naraz kilka tysięcy. Będziemy szukać w hipermarketach – czasami naprawdę można natrafić na fajną okazję.- Barek -

Chcemy poczęstować naszych gości również kolorowych alkoholem. Martini, Malibu i inne smakołyki. By był z tego pożytek przydałby się barman, który zmiesza drinki, które na pewno będą smakowały naszym gościom. Alkohol do barku też będziemy szukać na okazjach cenowych w supermarketach.
- Wino do obiadu -
Co raz bardziej popularne w Polsce staje się podawanie wina do obiadu.  Na razie nie zastanawialiśmy się nad tym, ale myślę, że to nie najgorszy pomysł. Jednak by wino było dobre, to musi troszkę kosztować – jeśli mamy podać tanie wino za 20zł lepiej tego nie róbmy.

2 komentarze:

Sonia pisze...

O, dzięki za wzmiankę o moim pomyśle :)
Co do mojego bloga to ostatecznie go usunęłam. To znaczy nie umiem usunąć całkiem, więc zablokowałam. Tak jakoś przy tych wszystkich załatwieniach stwierdziłam, że ja już nic więcej nie mam do powiedzenia i poczekam, aż mnie natchnie. Może kiedyś wrócę do blogowania.

Perfekcyjny Poradnik Pani Domu pisze...

Rozumiem:)

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥

 

Template by Suck my Lolly